Ndërlidhjet

RIAD


Misionet diplomatike amerikane në Arabinë Saudite
janë rihapur sot pas mbylljes dyditëshe për shkak të kërcënimeve për sulme.
Të mbyllura kanë qenë misionet diplomatike në Riad, Jeddah dhe Dhahran.
XS
SM
MD
LG