Ndërlidhjet

STOKHOLM


Një helikopter finlandez me 12 udhëtarë dhe 2 anëtarë të ekuipazhit është rrëzuar në detin Baltik, derisa ekipet e shpëtimit thonë se nuk ka shenja të të mbijetuarve.
Zyrtarët e Estonisë thonë se helikopteri, që po bënte një udhëtim komercial nga kryeqyteti i Estonisë Tallin, për në Helsinki, është rrëzuar afër ishullit baltik Naissari, tre minuta pasi është ngritur në qiell.
XS
SM
MD
LG