Ndërlidhjet

HAMBURG


Është dënuar me 7 vjet burg nga Gjykata e Hamburgut Mounir el Motassadeq, maroken me banim në Gjermani për pjesëmarrje në organizata terroriste. Ai i ka ndihmuar realizuesit e sulmeve terroriste të 11 shtatorit dhe është personi i parë i dënuar për sulmet e 11 shtatorit në SHBA.
XS
SM
MD
LG