Ndërlidhjet

LONDËR


Autoritetet britanike kanë arrestuar në Londër dhe Mançester shtatë shtetas të huaj pasi paraqesin kërcënim për sigurinë kombëtare.
Të njëjtat burime bëjnë të ditur se ata do të largohen nga Britania.
XS
SM
MD
LG