Ndërlidhjet

ZAGREB


Një tërmet i shkallës 5.2 të rihterit goditi sot Bosnjën jugore dhe Kroacinë. Lëkundjet e tokës me qendër në Stollac, u vërejtën përgjatë bregdetit kroat dhe në Sarajevë. Nuk ka ende raporte për dëmet, apo viktimat.
XS
SM
MD
LG