Ndërlidhjet

HAGË


Gjyakata e Hagës liroi, deri në fillimin e gjykimit, ish policin serb Sreten Llukiq. Ai akuzohet për vrasje dhe persekutim të shqiptarëve në Kosovë, gjatë vitit 1999.
XS
SM
MD
LG