Ndërlidhjet

ZAGREB


Shefat e shteteve të Evropës Qëndrore dhe Juglindore diskutuan sot mundësitë për investime dhe modelet ekonomike për Evropën e bashkuar. Gjatë dy ditëve të samitit në Zagreb, 15 presidentë diskutuan rreth integrimeve dhe zgjerimit të Bashkimit Evropian.
XS
SM
MD
LG