Ndërlidhjet

BRUKSEL


Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian sot pritet të diskutojnë çështjen kontraverze të programit bërthamor të Iranit.
Të dielën, Irani kërkoi që të vazhdojnë bisedimet me treshen evropiane, Francën, Britaninë dhe Gjermaninë.
XS
SM
MD
LG