Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e shtetit, Condoleeza Rice, fillon sot turneun në Lindjen e Mesme. Ajo do të qëndrojë në Baharein për të biseduar me autoritetet arabe mbi zhvillimin e reformave ekonomiko-politike dhe liritë fetare. Rice do të vizitojë edhe Izraelin dhe Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG