Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 11 persona u vranë dhe 15 u plagosën, nga shpërthimi i një veture bombë sot, në Bagdad.
Ndërkohë, udhëheqësit irakianë janë takuar në Kairo me synimin që të zgjidhin diferencat që po ngadalësojnë stabilizimin e gjendjes dhe rindërtimin e Irakut.
XS
SM
MD
LG