Ndërlidhjet

UASHINGTON


Dy anëtarë të Kongresit të Shteteve të Bashkuara kanë pësuar lëndime të lehta në një aksident trafiku në Irak.
Zyrtarët thanë se demokrati nga Missouri Ike Skelton dhe republikani nga Pennsylvania Tim Murphy u lënduan kur makina e tyre u rrokullis rrugës për në aeroportin e Bagdadit.
XS
SM
MD
LG