Ndërlidhjet

BAGDAD


Në Irak u shënuan sulme të reja kundër të huajve. 4 punonjës humanitarë: dy kanadezë, një britanik dhe një amerikan, raportohet se janë rrëmbyer. Ndërkaq, në një incident tjetër u vranë dy shtetas britanikë me orgjinë indiane.
XS
SM
MD
LG