Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i diplomacisë së Greqisë Petros Molivijatis dhe zëvendës ministrat e jashtëm të Kroacisë dhe Rumanisë, do të diskutojnë sot në Beograd rreth Kosovës. Dje, ata vizituan Prishtinën.
XS
SM
MD
LG