Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot fillon vizitën dy ditore në Kosovë kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli. Ajo do të takojëudhëheqësit e institucioneve të Kosovës dhe zëvendësshefin e UNMIK-ut Lary Rosin. Vizita zhvillohet me ftesë të kryeparlamentarit Nexhat Daci, dhe është e para në Kosovë e zonjës Topalli me këtë cilësi.
XS
SM
MD
LG