Ndërlidhjet

MOSKË


Forcat ruse të sigurisë dhe aleatët e tyre çeçenë filluan një varg të aksioneve kundër militantëve në Çeçeni. Ministria e Brendshme e Rusisë tha se 2 persona të dyshuar si militantë janë arrestuar.
XS
SM
MD
LG