Ndërlidhjet

BAGDAD


Një seri bombash kanë goditur gjatë natës dhe në mëngjes, disa qytete irakene. Si pasojë e sulmeve kanë mbetur të vrarë 17 persona, mes të cilëve 11 anëtarë të forcave të sigurisë. Po sot, njoftohet se nga Iraku, është liruar një arkeologe gjermane e marrë peng, tri javë më parë.
XS
SM
MD
LG