Ndërlidhjet

TOKIO


Një tren ekspres ka devijuar nga një stuhi dëbore duke shkaktuar vdekjen e një personi dhe plagosur të paktën 26 të tjerë. Treni me shpejtësi 350 kilometra në orë pësoi incidentin në veri të Tokios kur 6 nga vagonat e tij dolën nga shinat.
XS
SM
MD
LG