Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi u uroi sot besimtarëve ortodoksë festën e kërshëndellave. Me këtë rast ai është shprehur se shpreson se "kjo festë do ta forcoj tolerancën ndërmjet feve dhe të bashkësive në Kosovë".
XS
SM
MD
LG