Ndërlidhjet

TEHERAN


Një person i mbuluar nën gërmadhat nga tërmeti që para 13 ditëve e goditi Iranin, sot është nxjerrë i gjallë, por pas shpëtimit ka rënë në komë, ndërsa gjasat për të mbijetuar janë tejet të vogla.
Mjekët ukrainas thanë se ai kishte mbetur gjallë dy javë falë ujit që ka patur dhe një pjese të mobiljes që i kishte shpëtuar kokën.
XS
SM
MD
LG