Ndërlidhjet

BAGDAT


Nga shpërthimi i sotëm vetvrasës me makinë bombë në Bagdat vdiqën së paku 23 persona dhe më se 60 të tjerë u plagosën. Shpërthimi ndodhi në afërsi të selisë së koalicionit që udhëhiqet nga Shtetet e Bashkuara në Bagdat.
XS
SM
MD
LG