Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka paralajmruar sot mundësinë e ngrirjës së marëdhënieve me UNMIK-un dhe me AKM-në, nëse nuk vazhdon procesi i privatizimit në Kosovë.
Këtë deklaratë z.Rexhepi e ka bërë pas një takimi me kryeadministratorin Hari Holkeri, me shefin e shtyllës së katërt të UNMIK-ut Nikolas Lambsdorf dhe me udhëheqësen e AKM-së Maria Fuçi.
XS
SM
MD
LG