Ndërlidhjet

KONYA/TURQI


Të paktën 13 njerëz e humbën jetën dhe rreth 30 u plagosën nga rrëzimi i një ndërtese 10 katëshe në Turqi.
Guvernatori i provincës Ahmet Kayhan tha se kërkimet vazhdojnë për gjetjen e "të paktën" 70 banorëve tjerë të pallatit.
XS
SM
MD
LG