Ndërlidhjet

ANKARA


Një djalosh 16 vjeçar është nxjerr nga gërmadhat e ndërteses, që para 5 ditësh u shemb në Konya të Turqisë. Muhamet Kalem, kishte mbijetuar nën disa blloqe të betonit, dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Bilanci i të vdekurve ka arritur në 60 njerëz.
XS
SM
MD
LG