Ndërlidhjet

PARIS


E premte, 13 shkurt ka qenë datë e mbarë për një qytetar francez i cili është fitues i 15 milion eurove në llotarinë e parë evropiane. Llotaria në fjalë ishte e hapur për qytetarët e Francës Britanisë dhe Spanjës.
XS
SM
MD
LG