Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

PRISHTINË


Shefi i Qendrës Koordinuese për Kosovën Nebojsha Çoviq, nesër në Prishtinë do të bisedojë me shefin e UNMIK-ut Harri Holkeri për vazhdimin e bisedimeve ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit.
Agjencitë e Beogradit transmetojnë se Çoviqi do të bisedojë me Holkerin për detajet e dialogut dhe rreth grupeve punuese.
Në takimin e nesërm mes Çoviqit dhe Holkerit raportohet se do të verifikohet edhe rendi i ditës i grupeve punuese dhe përbërja e tyre.
XS
SM
MD
LG