Ndërlidhjet

DAMASK


Lindja e Mesme është kapluar mga stuhi të forta dhe temperatura të ulta.
Kryeqyteti i Sirisë, Damasku është mbuluar me borë, në Amman të Jordanisë janë mbyllur shkollat dhe shërbimet publike, ndërsa në Luginën Beka të Libanit, një person e humbi jetën kur u godit nga kablloja elektrike, që ishte këputur nga era e fortë.
XS
SM
MD
LG