Ndërlidhjet

ROMË


Marco Pantani, një nga ciklistët më të njohur në botë, është gjetur i vdekur në dhomën e tij të hotelit në qytetin italian buzë Adriatikut, Rimini.
Pantani ka qenë fituesi i turneut të Francës dhe të Italisë në vitin 1998.
XS
SM
MD
LG