Ndërlidhjet

BAGDAD


Dy ushtarë amerikanë janë vrarë gjatë ditës në incidente të ndara në Irak.
Burimet ushtarake amerikane kanë vërtetuar edhe vrasjen e një qytetari amerikan, që punonte me një organizatë jo qeveritare në Irak dhe plagosjen e tre të tjerëve.
XS
SM
MD
LG