Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jaap de Hoop Scheffer sot udhëtoi në Turqi për bisedime me kryeministrin dhe ministrin e Jashtëm të Turqisë.
Vizita e kreut të NATO-s bëhet në prag të samitit të aleancës në Stamboll, që do të mbahet në Qershor.
XS
SM
MD
LG