Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, gjatë takimit të sotëm me shefin e UNMIK-ut, Harri Holkeri, ka biseduar rreth pengesave në procesin e privatizimit dhe vazhdimin e dialogut me Beogradin, për cështje praktike.
Sipas burimeve të UNMIK-ut pritet që Holkeri dhe Rexhepi të organizojnë një fushatë në mbështetje të standardeve.
XS
SM
MD
LG