Ndërlidhjet

PARIS


Astronautët francezë dhe zvicëranë kanë zbuluar galaksinë më të largët, që është vëzhguar ndonjëherë.
Galaksia në fjalë është larg nga toka 13.23 miliard vite drite.
XS
SM
MD
LG