Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë ka zbuluar një sasi të madhe armatimi në rrethinën e fshatit Bllacë e Poshtme, afër kufirit me Kosovën.
Në komunikatën e policisë thuhet se janë zbuluar 32 raketa-hedhës, 6 projektilë, disa granata për mortajat dhe 8 mina të prodhimit jugosllav.
XS
SM
MD
LG