Ndërlidhjet

TIKRIT, BAGDAD


Dy ushtarë amerikanë janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në qytetin Tikrit, në veri të Bagdadit, sot herët në mëngjes. Një zëdhënës ushtarak amerikan, ka raportuar se pas shpërthimit janë dëgjuar edhe të shtëna nga armë zjarri. Nuk ka detaje të tjera lidhur me këtë incident.
XS
SM
MD
LG