Ndërlidhjet

ÇAGLLAVICË/PRISHTINË


Policia ka kumtuar se afro 800 shqiptarë kanë shpërthyer postblloqet e policisë dhe të Kforit në hyrje të fshatit Çagllavicë, që kryesisht është i banuar me serbë. Serbët në këtë fshat kishin bllokur rrugën Prishtinë – Shkup.
XS
SM
MD
LG