Ndërlidhjet

PRISHTINË


Nesër në Kosovë arrin për vizitë sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer. Gajtë qëndrimit në Prishtinë, shefi i NATO-s do të takohet dhe do të bisedojë me zyrtarët më të lartë vendorë dhe ndërkombëtarë. Temë e bisedimeve do të jenë zhvillimet e fundit në Kosovë.
XS
SM
MD
LG