Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shefi i diplomacisë evropiane Javier Solana takohet nesër në selinë e Bashkimit Evropian me kryeministrin e Serbisë, Vojisllav Koshtunica.
Zhvillimet e fundit në Kosovë, por dhe ato në Serbi do të jenë në qendër të takimit, bën të ditur zyra e zotit Solana.
XS
SM
MD
LG