Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


10 ushtarë rusë dhe policë cecenë, që punojnë për administratën pro-Moskës janë vrarë në një numër sulmesh gjatë 24 orëve të fundit.
8 nga trupat ruse u vranë në përleshje të armatosura me luftëtarët cecenë.
XS
SM
MD
LG