Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në një kishë në Beograd sot është mbajtur një ceremoni e përkujtimit për viktimat e bombardimit të Natos gjatë vitit 1999. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe kryeministri i Serbisë, Vojisllav Koshtunica dhe anëtarët e qeverisë së tij. Në Beograd, në disa vende, me vënien e kurorave dhe të luleve, është shënuar pesëvjetori i bombardimeve të Natos.
XS
SM
MD
LG