Ndërlidhjet

DUBLIN


Nga sot në Irlandë ndalohet pirja e duhanit në vende publike, përfshi dhe pub-et e njohura irlandeze.
Ndonëse nuk është pritur mirë nga pronarët e pub-eve, për shkak se do të ndikojë negativisht në biznes, kryeministri irlandez Ahern, tha se vendimi mbështetet nga shumica e publikut.
XS
SM
MD
LG