Ndërlidhjet

MOSKË


Gjatë takimit të sotëm në Moskë, zëvendës ministri i jashtëm i Shqipërisë, Luan Hajdaraga dhe ministri i jashtëm i Rusisë, Sergej Lavrov diksutuan situatën në Ballkan dhe zhvillimet e fundit në Kosovë. Lidhur me Kosovën, ata theksuan domosdoshmërinë e ripërtritjes së rendit dhe të rregullit.
XS
SM
MD
LG