Ndërlidhjet

VILNIUS


Parlamenti i Lituanisë ka vendosur sot për shkarkimin e presidentit Rolandas Paksas, për shkak të lidhjeve me biznesin rus dhe me shërbimet ruse të zbulimit, raportojnë agjencitë e lajmeve.
XS
SM
MD
LG