Ndërlidhjet

BRUKSEL


NATO-ja dhe Bashkimi Evropian kanë përsëritur se nuk do të ketë ndryshim të kursit të politikës në Kosovë, dhe do të këmbëngulin në përmbushjen e standardeve para hapjes së diskutimit për statusin final të Kosovës.
Kjo është thënë në takimin e Këshillit të NATO-s me shefin e UNMIK-ut Harri Holkeri dhe komandantit të krahut jugor të NATO-s, admiralit Gregory Johnson.
XS
SM
MD
LG