Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti George Bush, dhe zëvëndësi i tij, Dick Cheney, do të dëshmojnë në fund të këtij muaji përpara Komisionit të pavarur që po heton dështimet e inteligjencës, të cilat i paraprinë sulmeve të 11 shtatorit 2001.
Dëshmia do të jepet në Shtëpinë e Bardhë dhe me dyer të mbyllura për publikun.
XS
SM
MD
LG