Ndërlidhjet

TETOVË


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmë vonë në selinë e partisë VMRO-DPMNE në Tetovë.
Policia tha se nga shpërthimi nuk ka viktima, por janë shkaktuar vetë dëme materiale në zyrat e partisë dhe në disa objekte për rreth.
XS
SM
MD
LG