Ndërlidhjet

DUBAI


Një audio-incizim që dyshohet të jetë i i një udhëhqësi saudit të al-Qaidas thotë se grupet militante planifikojne me shume sulme kunder interesave amerikane sivjet. Zëri ne shirit fton myslimanët t'u shmangen civilëve amerikanë dhe vendeve ushtarake.
XS
SM
MD
LG