Ndërlidhjet

KALIFORNI, SHTETET E BASHKUARA


Pop këngëtari i njohur amerikan, Michael Jackson deklaroi sot në gjyq se nuk ndjehet fajtor lidhur me akuzat për rrëmbim dhe keqtrajtim seksual të një djaloshi të mitur. Pas seancës, Michael Jackson foli para reporterëve:
-Dëshiroj ti falënderoj simpatizuesit e mij në mbarë botën për dashurinë dhe mbështetjen dhe
XS
SM
MD
LG