Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryeministri i Serbisë, Vojisllav Koshtunica ka hedhur poshtë informacionet se Millorad Lukovic, Legija, është dorëzuar pas një marrëveshje me qeverinë.
Koshtunica dhe disa nga bashkëpunëtorët e tij kanë deklaruar në mënyrë të tërthortë se vrasja e Xhinxhiqit ndodhi, pasi ky i fundit i ktheu shpinën qarqeve kriminale me të cilat kishte bashkëpunuar më parë.
XS
SM
MD
LG