Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komisioneri për Mardhënie me Jashtë i Bashkimit Evropian, Chris Patten, po viziton Kosovën, ku po takohet me përfaqësuesit më të lartë vendorë e ndërkombëtarë.
Standardet për Kosovën dhe ecuria e punës për riparimin e dëmeve të shkaktuara nga trazirat e marsit janë në qendër të takimeve.
XS
SM
MD
LG