Ndërlidhjet

VLLADIKAUKAZ


Luftëtarët rebelë çeçenë vranë 12 ushtarë rusë dhe një polic çeçen promoskovit në dy prita në Çeçeni. Zyrtarë të sigurimit në Çeçeni, bënë të ditur se vetura që po e bartte policin çeçen kishte rënë në një minë në Çeçeninë jugore dhe më pas rebelet kishin hapur zjarr në drejtim të veturës.
XS
SM
MD
LG