Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot për vizitë në Prishtinë arriti përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Havier Solana. Siç është paralajmëruar nga UNMIK-u, pritet që ai gjatë ditës do të takohet me zyrtarë të lartë ndërkombëtarë dhe me ata vendorë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG